Przekładamy koncerty Festiwalu Jazz Jantar

Koncerty festiwalowe zaplanowane na 12 - 15.03.2020 i 21.03.2020 nie odbędą się. Pracujemy nad przełożeniem koncertów wiosennej edycji #jazzjantar z marca na jesień.
Bilety marcowe zachowują ważność i będą honorowane w nowych terminach. Jeżeli jakiegoś koncertu nie uda się przełożyć będziemy o tym informować na bieżąco.

Uwaga: do 31 maja zwrotu biletów można dokonać w następujący sposób:

  • Bilety zakupione w sklepie internetowym – prosimy o przesłanie pocztą elektroniczną na adres kasa@klubzak.com.pl PDF-u biletów lub potwierdzenie zamówienia otrzymanego ze sklepu internetowego oraz nr konta bankowego i dane właściciela konta: imię i nazwisko, adres.

  • Bilety zakupione w kasie Klubu Żak – prosimy o przesłanie pocztą elektroniczną na adres kasa@klubzak.com.pl: nr biletu, nazwy wydarzenia, daty wydarzenia oraz nr konta bankowego i dane właściciela konta: imię i nazwisko, adres.

Do 31 maja 2020 kontakt z kasą Klubu Żak tylko drogą elektroniczną: kasa@klubzak.com.pl

Termin na zwrot biletów za marcowe koncerty Festiwalu Jazz Jantar do 30 października 2020 do g.18.00, by mogli Państwo spokojnie podjąć decyzję, gdy będzie znany cały program Festiwalu (koncerty przełożone z marca oraz  te, które są zaplanowane na ostatni weekend października i listopad).

News