Anna Gadt Quartet

 Anna Gadt Quartet

60 zł – ulgowe* / 110 zł – super zniżka* na Kartę do Kultury / 120 zł – bez zniżek

BILETY WYPRZEDANE !

Informacja o karnetach

120 zł
Kup bilet

 Anna Gadt Quartet


  • Sala Suwnicowa
  • 09.11.2023 | 19:00

  • Skład

    Anna Gadt Quartet / Hope is an Anchor / Avant Days /

    Anna Gadt – głos, Mateusz Kołakowski – fortepian, Maciej Garbowski – kontrabas, Krzysztof Gradziuk - perkusja


 Anna Gadt Quartet

Kwartet tworzą artyści poruszających się na styku muzyki improwizowanej, jazzowej, współczesnej muzyki klasycznej, ale także tradycji i kierunków eksperymentalnych.
Wokalistkę, improwizatorkę a zarazem liderkę kwartetu od lat fascynuje człowiek i jego twórcze możliwości. Na przekór rzeczywistości w swoich utworach odnosi się do ludzkiej umiejętności znajdowania i tworzenia piękna oraz czynienia bezinteresownego dobra, a także towarzyszącemu człowiekowi, dojmującemu uczuciu tęsknoty za czymś, czego nigdy nie posiadał.
 

Anna Gadt:

Improwizująca wokalistka jazzowa i autorka muzyki, klasycznie wykształcona pianistka. Reprezentantka europejskiej sceny jazzowej, łącząca wolną improwizację, muzykę klasyczną oraz jazz. W swoim dorobku ma siedem autorskich płyt. Jej twórczość jest synonimem emocji, ekspresji oraz wyobraźni wokalnej.

Laureatka Grand Prix międzynarodowego konkursu muzyków śpiewających - Jazz Struggle (nagrodę otrzymała z rąk przewodniczącego jury -  Billy Harper). Uczestniczka Polish Stage w ramach European Jazz Conference. Liderka kwartetu oraz tria Renaissance. Współpracowała m.in. z Markusem Stockhausenem, Liberty Ellmanem, Pawłem Mykietynem.
 

 

Avant Days